Znajdź na Facebooku
Naprawa fotoaparatów
60 drzew na 60-lecie
BikeOrient
Licznik odwiedzin:
Online:

Sklep


Tu możesz nabyć od nas dobry jakościowo i niedrogi sprzęt turystyczno-sportowy. Nie są to artykuły znanych i głośnych firm, niemniej nie ustępują im pod względem jakości, a są zdecydowanie od nich tańsze. Dodatkowo, nasi Prenumeratorzy mogą je nabywać z 15% bonifikatą (zielona cena na miniaturce). Wszystkie pokazane tu artykuły są dostępne „od ręki” i po wpłacie należności mogą być wysłane natychmiast. Można je też kupić u nas w Redakcji.


ZWROT TOWARU – PRAWA KUPUJĄCEGO

Każdy kupujący na tym portalu ma prawo zwrócić zakupiony towar bez obowiązku podawania powodu tej decyzji. Towar nie może wykazywać śladów używania i musi być zwrócony w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu. Do zwrotu musi być dołączony paragon, który towarzyszy każdemu zakupowi.

Procedura zwrotu zaczyna się od powiadomienia nas o zamiarze oddania towaru. Stosowny email musi dotrzeć do nas w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru przez kupującego. Kolejnym krokiem jest odesłanie nam towaru na koszt nadającego. Jest na to kolejne 14 dni kalendarzowych.

Sprzedający winien zwrócić należności pomniejszone o koszt wysyłki w ciągu 14 dni od daty otrzymania zawiadomienia o zwrocie, ma jednak prawo wstrzymać się ze zwrotem aż do chwili otrzymania towaru. U nas możesz również zwrócić większość zakupionego osobiście w Redakcji towaru.
Nie dotyczy to jedynie zakupu map.