Znajdź na Facebooku
Naprawa fotoaparatów
60 drzew na 60-lecie
BikeOrient
Licznik odwiedzin:
Online:


13 psździernika 2020

Konkurs Krajoznawczy 2021

To nowy temat w naszym czasopiśmie. Konkurs przeznaczony jest dla tych wszystkich, którzy zechcą wziąć udział w długofalowym Konkursie Krajoznawczym 2021. Do niego zaliczać będziemy trzy konkursy krajoznawcze: „Portale”, „Co to za obiekt” - nie mylić z „Fotozagadką”! i „Drzewo”.

Za prawidłową odpowiedź policzymy każdemu dwa (1+1) punkty, za odpowiedź błędną (UWAGA!) odejmiemy jeden (lub dwa) punkt.
Pytania będą trudne i jeszcze trudniejsze, dlatego do udziału zapraszamy przede wszystkim osoby które „były wszędzie” i „widziały wszystko”. Początkującym krajoznawcom może być w tym Konkursie niełatwo, ale nie zniechęcamy. Zapraszamy raczej do konkursów łatwiejszych - ze strony 98. Tu natomiast chętnie bym zobaczył pierwszą połowę tabeli spośród tych osób, które brały udział w dotychczasowych konkursach.
Przy pierwszych odpowiedziach prosimy o deklaracje przystąpienia do Konkursu Krajoznawczego 2021. Wystarczy „Proszę o zaliczanie moich odpowiedzi do Konkursu”.
Nagród cząstkowych nie przewidujemy. Chcielibyśmy natomiast wygospodarować nagrody o jakiejś wartości na koniec Konkursu - dla najlepszych.
UWAGA: Nie będziemy podawać odpowiedzi w kolejnym wydaniu „Psk”. Chodzi o to, by nie działać pod presją czasu. Może w święta będzie go więcej, aby poszperać w zdjęciach, przewodnikach i internecie?

Czas decydować będzie dopiero, gdy dwie lub więcej osób będzie miało tyle samo punktów.
Koniec Konkursu przewidujemy na maj-czerwiec 2021 roku.
Chętnie wyślemy zagadki drogą mailową, deklaracje chęci ich otrzymywania tą drogą (także deklaracje przystąpienia) prosimy przesyłać (podobnie jak i odpowiedzi) na adres mailowy: konkursy@poznaj-swoj-kraj.pl lub pocztą tradycyjną.

Redakcja